Corsica Prikbord
Al meer dan 6 jaar de meeste informatie over Corsica!
 Zoeken op het Corsica Prikbord:
   
Welkom Gast.
Inloggen | Gratis lid worden?
09-09-2010 12:49 Home | Zoeken | Help | Nieuwsbrief i.s.m. corsica.startpagina.nl
Hoofdmenu: Corsicaans restaurant in Parijs

Terug naar: Home > Corsica Culinair

Onderwerp: Corsicaans restaurant in Parijs

Dit onderwerp:
Reageren
Printversie
pagina 1 van 1
Auteur Bericht
Marilena Verheus Geslacht: Vrouw
Status: Offline
Weet bijna overal raad op
Weet bijna overal raad op
Aantal berichten: 213
Lid sinds: 24-3-2009

Woonplaats, Land: Heemstede
Op Corsica geweest: Meerdere kerenBekijk ledenprofiel
Bericht Geplaatst: 16-07-2010 08:47 Reageer op dit onderwerp met een citaat
Corsicaans restaurant in Parijs

We waren in Parijs om de verjaardag van mijn dochter (14 juillet!) te vieren en uiteraard was ik zo gek om een aantal Corsicaanse restaurants te googelen. Een ervan hebben we maandagavond uitgeprobeerd: Hall 1900, 64, Rue Rambuteau (Metro Rambuteau of Les Halles, RER Châtelet-les Halles), 01 48 87 58 67, www.hall1900bistrotcorse.com. Ontzettend goed gegeten, het hele gezelschap (7 man, geen van allen bekend met Corsica) was het er over eens dat van alle restaurants die we bezocht hadden in Parijs dit het bijzonderste en lekkerste was.

Toen we 's middags kwamen informeren werd ons verteld dat de frites glutenvrij waren (er werden in de frituur geen andere, mogelijk gepaneerde, producten gebakken), maar de patron durfde 's avonds het risico niet te nemen omdat de frites zelf werden gesneden en mogelijk met bloem van de taart of zo besmet konden zijn. We probeerden nog om voor de aanstaande jarige elders wat glutenvrije frites te bemachtigen, maar dat mislukte ook. Toen stond na een kwartier de baas voor onze neus, mét een groot bord gegarandeerd glutenvrije patatjes! Cadeautje van de zaak. Ondanks de grote drukte - alle tafels waren bezet - had men de moeite genomen speciaal voor ons aardappels te snijden en te frituren!

Het is ook mogelijk hier producten en gerechten af te halen op bestelling, ze verkopen kaas, charcuterie, wijn en mineraalwater. Als je toch naar Centre Pompidou gaat is het een omweg van niks om hier even aan te gaan, op donderdagavond is er zelfs traditionele muziek (wat dat inhoudt kan ik niet zeggen, wij waren er op maandagavond). Hun brunches (merendelle) op zondag schijnen ook beroemd te zijn.
_________________
A lingua hè viva ci tocca à parlà!

Reageer op dit onderwerp
Waardering: 0.00 | Hoe waardevol vind je dit onderwerp?
Je IP-nr is bekend en wordt vastgelegd.
Alle waarderingen: Aantal: 0 | Gemiddeld: 0.00 | Laagste: 0 | Hoogste: 0 | Bekijk alles
pagina 1 van 1
Reageer op dit onderwerp
Wat mag wel / wat mag niet?
Je mag nieuwe onderwerpen starten
Je mag reageren op dit onderwerp
Je mag eigen berichten niet bewerken
Je mag eigen berichten niet verwijderen
Ja mag niet stemmen in enquetes

Vorige onderwerp Start een nieuw onderwerp
Start een nieuw onderwerp
Volgende onderwerp

Het Corsica Prikbord is copyright © 2003-2010 Erik Geurts | Voor gebruik van deze site gelden huisregels
Hosting van deze site is mogelijk gemaakt door ErikGeurts.com BV | Advertentiebeheer in samenwerking met OpenX Ad Server
E-mail Marketing en Nieuwsbrieven door ServiceMail.nl | Spam protection powered by Akismet
Prikbord Powered by phpBB | Fotoalbum en Corsica TV Powered by Smartor Photo Album