Nino de Sonneville  Status: Offline Weet bijna overal raad op
 Aantal berichten: 1098 Lid sinds: 4-4-2004

|
Geplaatst: 06-07-2009 21:04 |
|
| Camping Bavella Vista |
|
We ontdekten een nieuwe camping, Bavella Vista. Komend vanuit de richting Porto-Vecchio ligt de camping ongeveer 300 meter voor Zonza. We hebben er niet gestaan, maar wel de hele camping even doorgelopen en bekeken en het ziet er erg leuk uit.
Het is een terassencamping met een schitterend uitzicht op de Aiguilles de Bavella met voldoende bomen voor schaduw. Er zijn ongeveer 60 plaatsen; gloednieuw, mooi sanitair en electriciteit. De camping is geopend van 1/4 tot 30/10.
En vlakbij Zonza, waar je winkels en restaurantjes vindt. Als uitvalsbasis voor (wandel)tochtjes in het Bavella massief, lijkt me dit een hele leuke, rustige camping.
Er hing een bordje bij de ingang: "installeert u zich rustig, de beheerder komt wel een keer langs". _________________ Corsica tu me suis de partout...
Kijk ook eens op TerraCorsa, veel informatie over I Muvrini en Corsica |
|
|
|
|
Hannie Teusink  Status: Offline Goeie start gemaakt
 Aantal berichten: 19 Lid sinds: 26-5-2008

|
Geplaatst: 06-07-2009 22:41 |
|
|
|
| Klinkt goed. Bedankt voor de tip. Ik ben net bezig om campings in het binnenland te zoeken, Sartene, Corte, etc. en deze camping past er prima tussen. |
|
|
Loes Gerretsen  Status: Offline Weet bijna overal raad op
 Aantal berichten: 209 Lid sinds: 5-8-2004 Leeftijd: 54 jaar Woonplaats, Land: Badhoevedorp

|
Geplaatst: 07-07-2009 09:11 |
|
|
|
Klinkt zeker goed! De beheerder lijkt me héél relaxed, Prima. Ik zet hem op mijn lijstje van campings waar we nog een keer naartoe willen.
Maar we zijn net terug, dus het moet zeker weer een jaar wachten, helaas, helaas.
Loes |
|
|
Anneke Vierhout  Status: Offline Weet bijna overal raad op
 Aantal berichten: 270 Lid sinds: 6-2-2006 Leeftijd: 46 jaar Woonplaats, Land: Amsterdam

|
Geplaatst: 07-07-2009 21:02 |
|
|
|
Deze ziet er ook erg goed uit: klik
Komt ook op mijn lijstje! |
|
|
Gast
|
Geplaatst: 19-07-2009 12:33 |
|
|
|
Hallo,
Afgelopen jaar (juli 2008) hebben wij een dag of 5 op deze fijne camping doorgebracht. Het is een erg rustige camping met veel schaduw. Op het moment dat wij er waren was de camping pas 10 dagen open en was men nog volop bezig terrassen te maken. Wij stonden beneden op de camping vlakbij het sanitair gebouw. Het sanitair was uiteraard gloednieuw en brandschoon!
De eigenaar van de camping was erg vriendelijk en zorgde ervoor dat het niet te erg ging stoffen op de camping door dagelijks de camping te sproeien. Tevens kun je bij de eigenaar je bestelling voor brood doorgeven. De volgende ochtend kan je het dan bij hem afhalen. Erg handig!
De camping ligt op loopafstand van Zonza, waar je wat barretjes, restaurantjes en een winkeltje vindt.Als je niet vies bent van een wandelingetje door het dichtbegroeide bos dan bereik je na een minuut of 15 lopen een prachtig mooi en rustig riviertje waar je lekker kan zwemmen. De eigenaar heeft een pad door het bos gehakt en met verf op de bomen de route naar het riviertje aangegeven. Heerlijk avontuurlijk!
Kortom een prima camping die een uitstekende basis is om de omgeving van Zonza te verkennen. Ook het strand is niet al te ver weg (ongeveer een half uur a 3 kwartier rijden).
Groetjes,
Anet |
|
|
|
|
Gast
|
Geplaatst: 29-07-2009 12:57 |
|
|
|
Het is inderdaad een erg fijne en rustige camping, ik ben er pas geweest en de eigenaar is erg aardig. Het sanitairgebouw is schoon en nog steeds komt de eigenaar elke dag even sproeien. Je kan inderdaad heerlijk zwemmen in het riviertje als je het niet snel koud hebt. Er waren ook erg aardige mensen op de camping en 's nachts is het heerlijk rustig om te slapen.
Echt heel gezellig daar!
Zeker de moeite waard om er een keer naartoe te gaan! |
|
|
Inge Neuvel  Status: Offline Goeie start gemaakt
 Aantal berichten: 19 Lid sinds: 26-1-2009 Leeftijd: 46 jaar Woonplaats, Land: Breda

|
Geplaatst: 09-09-2009 23:14 |
|
|
|
Wij hebben ook even over Bavella Vista gelopen, maar konden er geen plek vinden voor onze tent-trailer. Erg steile camping met smalle terrassen (4m breed) de ene wat langer dan de andere. Met name dus zeer geschikt voor (kleinere) tenten. Het zag er verder goed verzorgd uit, heel veel schaduw en schoon sanitair.
We zijn terecht gekomen op camping le Riviere, waar we een heerlijke plek hebben gevonden op het benedenterrein. Hier is ook beperkt stroomvoorziening en flink wat schaduw. Hogerop zijn er een aantal terassen, zonder elektriciteit en meer in de volle zon.
Sanitair prima, lijkt of het uitgebreid en vernieuwd is, werd goed schoongemaakt 's middags, dan kon je ook een aantal uren niet douchen. Douches waren overigens heerlijk warm.
Vanaf de camping is het een paar minuutjes naar beneden lopen naar een leuk riviertje om te zwemmen, dammetjes te bouwen, klein springrotsje, en zonnen op grote stenen.
Zeer vriendelijke eigenaresse/uitbaatster |
|
|
Loes Gerretsen  Status: Offline Weet bijna overal raad op
 Aantal berichten: 209 Lid sinds: 5-8-2004 Leeftijd: 54 jaar Woonplaats, Land: Badhoevedorp

|
Geplaatst: 16-01-2011 11:41 |
|
|
|
Hallo,
Wij willen in juni naar Camping Bavella Vista gaan, nu lees ik berichten over erg kleine plekken.
Wij hebben een vouwwagen, zijn er plekken met elektriciteit te vinden waarop je kan staan met een vouwwagen van 4x5 meter? Wordt dit een probleem?
Groet, Loes |
|
|
|
Reageer op dit onderwerp |